Power of Logic – energetyczne puzzle

Opublikowano: 20 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

W weekend powinniśmy nieco odpocząć od pracy, pora więc polecić nieco lżejszą aplikację na telefon. Co powiecie na szybką grę logiczną?

Zdecydowana większość opisywanych przez nas aplikacji pomaga nam w codziennej pracy. W App Store jednak największą popularnością cieszą się gry. Dziś chcielibyśmy polecić Wam jedną z nich – Power of Logic.

Celem gry jest ułożenie w odpowiedniej kolejności „żarówek” (właściwie to nie mam pojęcia co to jest) w ograniczonej liczbie prób. Po każdej próbie dostajemy komunikat ile „żarówek” jest poprawnie ułożonych, a ile w złej kolejności. Zasady gry są banalnie proste i zapewniają rozrywkę na dobrych kilka godzin. Autorzy wzbogacili grę o fabułę, tak więc nie układamy po prostu puzzli, tylko musimy złamać tajny kod aby przywrócić światło w mieście.

Gra jest dostępna w App Store w wersji darmowej – Power of Logic Lite i pełnej Power of Logic w cenie 0,79 euro.

Sylwester KozakPower of Logic – energetyczne puzzle

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.