Pozamiatane.pl pozyskuje kolejne środki na rozwój

Pozamiatane.pl, serwis usług związanych z utrzymaniem czystości, otrzymał finansowanie w wysokości ponad 0,5 mln zł na rozwój i zwiększenie zasięgu działania. Obecnie serwis działa na terenie Warszawy, jednak niebawem pojawi się w innych miastach.

Pozamiatane.pl to internetowa platforma oraz aplikacja mobilna, za pośrednictwem której można do domu czy biura zamówić wizytę wykwalifikowanego sprzątacza.

Pozamiatane.pl pozyskuje kolejne środki na rozwój 1Wystartowaliśmy w marcu 2015 roku jako nowość na polskim rynku. Pilotażowo rozpoczęliśmy działalność w Warszawie, w dwóch dzielnicach, jednak od samego początku naszym zamiarem było objęcie całej stolicy i wejście do kolejnych lokalizacji. Konsekwentnie dążymy do tego, aby Pozamiatane.pl działało we wszystkich największych miastach. W nasz pomysł i szeroko zakrojony plan działań, uwierzyli także aniołowie biznesu, którzy zainwestowali w nasz biznes, co pozwoliło na dalszy dynamiczny rozwój projektu. Osiągając wszystkie założone KPI, umocniliśmy zaufanie dotychczasowych inwestorów i na początku roku pozyskaliśmy od nich kolejną rundę inwestycyjną – wyjaśnił Jakub Łączkowski, założyciel Pozamiatane.pl.

W związku z tym, że start-up spełnił wszystkie KPI dla poprzedniej rundy finansowania, z początkiem 2017 roku pozyskano kolejny, znacznie większy, kapitał. Uzyskane środki w wysokości przekraczającej pół miliona złotych, w całości zostaną przeznaczone na dalszy rozwój, poczynając od kolejnych modułów systemu, na poszerzeniu skali działania kończąc. Zawsze zapowiadaliśmy, że Warszawa to dopiero początek i przyszła pora na ekspansję na kolejne miejsca. W najbliższych miesiącach przetestujemy platformę w kolejnym, dużym mieście. Do końca roku Pozamiatane.pl powinno być już dostępne w 3-4 lokalizacjach. Naszym celem jest umocnienie pozycji lidera, którą zdobyliśmy rozpoczynając działalność na dziewiczym rynku – podkreśla Jakub Łączkowski.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry