Poznaj mistrzów SEO [RAPORT]

Opublikowano: 8 lutego 2018. Kategoria: Rynek. Tagi:

Ukazała się tegoroczna edycja raportu poświęconego marketingowi w wyszukiwarkach. „Raport SEO 2017 – liderzy swoich branż”  to narzędzie pomocne w zapoznaniu z tymi przedsiębiorcami, którzy w dziedzinie SEO odnieśli prawdziwy sukces.

Poznaj mistrzów SEO [RAPORT] 1Stworzenie raportu było możliwe dzięki narzędziu SEMSTORM. Pozwoliło ono zebrać comiesięczne informacje o działalności najlepiej notowanych serwisów z wielu branż. Uśredniona wartość roczna z szacunkowego ruchu naturalnych wyników wyszukiwania Google pozwoliła stworzyć listę stron, które z pomocą skutecznej strategii SEO zdobyły najwyższe notowania w wyszukiwarkach.

Przygotowywany corocznie przez agencję SEO/SEM – Mayko.pl raport, ewoluował i wzbogacił się o więcej wartościowej treści. W tym roku dodatkowym wsparciem dla każdego przedsiębiorcy będzie zbiór komentarzy przygotowanych przez przedstawicieli firm wymienionych w raporcie oraz prognozy na bieżący rok od specjalistów zajmujących się marketingiem. Osoby korzystające z raportu będą miały okazję skorzystać również z rabatów i zniżek przygotowanych przez Edrone, Marketer+, Brand24 oraz SEMSTORM.

Raport do pobrania pod adresem marketingwsieci.pl Nasza redakcja objęła publikację swoim patronatem.

Dawid ZarazińskiPoznaj mistrzów SEO [RAPORT]

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.