Premier Turski prowadzi blog

Pod adresem konstantyturski.pl wystartował serwis internetowy wzorowany na stronach polskich polityków. Jest on poświęcony premierowi RP z telewizyjnego serialu „Ekipa”. Serwis uruchomił portal Gazeta.pl.
Najważniejszym elementem strony jest dziennik premiera, który powstaje pod opieką scenarzystów serialu, Dominika W. Rettingera i Wawrzyńca Smoczyńskiego. Turski dzieli się w nim swoimi przemyśleniami, zwierza się z wątpliwości i podsumowuje wydarzenia znane z serialu. W dzienniku znajdą się też fakty i wątki, które nie zmieściły się w serialu.

Widzowie serialu mogą na stronie konstantyturski.pl dyskutować o decyzjach rządu, o tym dlaczego serialowa polityka tak różni się od tej, którą znamy z serwisów i dzienników informacyjnych.

Widzowie znajdą też opis sceny politycznej i sytuacji ekonomicznej kraju, sylwetkę premiera oraz jego współpracowników. Jak na każdej stronie polityka nie brak sekcji wideo i galerii zdjęć bohatera z rodziną.

Za obecność w internecie serialu Ekipa odpowiada portal Gazeta.pl. Dwa tygodnie temu debiutował multimedialny serwis Ekipa.Gazeta.pl pełen wywiadów wideo i niepublikowanych filmów z planu. Projekt graficzny serwisu wykonała agencja Byss.

www.konstantyturski.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top