PricePanorama.com wkracza na nowe rynki

PricePanorama.com, polski system monitorowania cen dla sklepów, wkracza rynek ukraiński. W planach jest wejście na rynek czeski i rumuński.

pricepanorama

Firma na Ukrainie odpowiada za monitorowanie cen dla jednego ze swoich klientów we wskazanych sklepach internetowych, m.in. jednym z popularniejszych rozetka.ua.

Stworzenie własnego systemu botów nie było i nie jest łatwe. Poświęcony czas procentuje dzisiaj, bo możemy szybko reagować na zlecenia obserwowania innych rynków. Jeśli sklep nie ma w ofercie 10 milionów produktów i klient pomoże nam słownikowo odnośnie rozpoznawania „stanu dostępności” możemy rozpocząć monitorowanie sklepu nawet w Chinach – podkreśla Konrad Latkowski, współtwórca platformy.

Platforma PricePanorama.com jest obecnie, jak podkreślają właściciele, w fazie “beta2”. System pozwala właścicielom sklepów internetowych na kontrolowanie cen produktów w sklepach konkurencyjnych i dostosowywanie na tej podstawie cen własnych produktów. W Polsce PricePanorama.com monitoruje już ceny w blisko 10 tys. sklepów

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry