Program Partnerski vide.pl

Opublikowano: 6 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Galeria vide.pl uruchomił program partnerski. Cechą, która wyróżnia go na tle innych, jest możliwość uczestnictwa w nim osób fizycznych. Program bazuje na cookies o ważności 12 miesięcy, co umożliwia wyższy poziom zarobków serwisom biorącym w nim udział.

Program partnerski Vide.pl posiada atrakcyjny system prowizyjny. Wraz ze wzrostem obrotów wzrasta zysk dla partnera, sięgając nawet do 10% wartości produktu. Ponadto, dzięki zastosowaniu zależności typu „ojciec-syn”, partner, który pozyska kolejny serwis WWW realizujący obrót, otrzymuje z tego tytułu dodatkowy przychód. Taka zależność pozwala największym zewnętrznym serwisom czerpać dodatkowe korzyści z pozyskania do programu mniejszych stron WWW. To Vide.pl z części swojego zysku nagradza partnerów o statusie „ojciec”. Takie rozwiązanie ma ściśle motywujący charakter.

Galeria internetowa Vide.pl, w ramach dalszej rozbudowy, planuje kolejne zmiany. Za dwa miesiące, na początku lutego 2004 wdrożony zostanie moduł służący do dobierania odpowiednich ram dla oferowanych reprodukcji i passepartout. Stałe prace nad rozwijaniem jednolitej kategoryzacji reprodukcji (nad którą, od początku, sprawuje pieczę historyk sztuki) oraz infolinia galerii Vide.pl stanowią natomiast narzędzie pracy dla dekoratorów i projektantów.

http://www.vide.pl

Sylwester KozakProgram Partnerski vide.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.