Przenieś numer do FreecoNet

Można już przenieść numer telefonu od tradycyjnego operatora telekomunikacyjnego do FreecoNet. Z możliwości tej mogą skorzystać abonenci aż czterech największych operatorów stacjonarnych.

Wprowadzona właśnie możliwość przenoszenia numerów stacjonarnych do FreecoNet ucieszy z pewnością te osoby, które nie chcą rozstawać się ze swoimi dotychczasowymi numerami telefonów od operatora tradycyjnego, a jednocześnie zamierzają skorzystać z oferty FreecoNet. To ważna informacja również dla firm, które chcą wdrożyć telefonię internetową, ale bez zmiany posiadanych numerów telefonów – znanych wśród ich partnerów biznesowych i klientów. Usługa przenoszalności numerów od TP SA obejmuje zasięgiem 33 strefy numeracyjne, natomiast abonenci operatorów: Exatel, GTS Energis i Netia, mogą przenieść swój numer telefonu do FreecoNet ze wszystkich 49 stref numeracyjnych w Polsce.

„Już teraz swój numer telefonu może przenieść do FreecoNet każdy użytkownik indywidualny oraz biznesowy. Migracja do VoIP bez konieczności rozstawania się z posiadanym numerem telefonu jest zachęcająca – przede wszystkim dlatego, że można znacznie obniżyć rachunki telefoniczne. Nie ma bowiem wysokiego abonamentu, a połączenia telefoniczne są albo darmowe, albo mają niewielką stawkę. Bardzo atrakcyjna jest też oferta usług dodanych FreecoNet, szczególnie popularna wśród firm sektora MSP” – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet SA.

Procedura przeniesienia numeru jest bardzo prosta – zgłoszenia dokonuje się postępując zgodnie z kilkoma krokami. Po ich wykonaniu użytkownikowi dostarczane są wszystkie dokumenty, które należy wypełnić i przesłać do FreecoNet SA. Wszelkie kolejne formalności, FreecoNet SA załatwia w imieniu użytkownika. Szczegóły dotyczące przenoszalności dostępne są na stronie FreecoNet. Został tam też umieszczony specjalny formularz dla tych, których funkcjonalność przeniesienia numeru do FreecoNet jeszcze nie obejmuje. Zostawiając swoje dane (m.in. aktualny operator, strefa numeracyjna), osoby te zostaną automatycznie poinformowane, kiedy usługa ta stanie się dla nich dostępna.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top