Punch Punk S.A. producentem Bicycle Mechanic Simulator

Punch Punk S.A., producent gier wideo na PC i konsole podpisał umowę z Manager Games S.A. na produkcję gry Bicycle Mechanic Simulator. Premiera tytułu na PC planowana jest w drugiej połowie 2022 roku.

Punch Punk S.A. producentem Bicycle Mechanic Simulator 1

Produkcja gier na zlecenie w trybie work for hire jest jednym z trzech strategicznych obszarów działalności naszego studia. Niedawno, na mocy umowy podpisanej ze spółką Manager Games, do naszego portfolio dołączył tytuł Bicycle Mechanic Simulator. Jesteśmy odpowiedzialni za produkcję gry w wersji na PC. W ramach umowy za  realizację projektu otrzymamy jednorazowo 350 tys. zł oraz stały udział w zysku ze sprzedaży gry, na poziomie od 10-35 proc. – powiedział Krzysztof Grudziński, prezes zarządu Punch Punk S.A.

Oprócz gier na zlecenie, Spółka jednocześnie pracuje nad dwoma tytułami własnymi – Moonshine VR oraz AIDA. W marcu br. Punch Punk  złożyło do Giełdy Papierów Wartościowych w trybie formalnym Dokument Informacyjny, w związku z planowanym debiutem na rynku NewConnect.

Rozgrywka skierowana jest do miłośników jednośladów, majsterkowiczów i nie tylko. Gracz pozna budowę roweru i będzie odpowiedzialny, m.in. za jego złożenie od zera. Realizując zlecenia będzie mógł korzystać z urządzeń diagnostycznych oraz wsparcia podzespołów. Środki, które uda mu się zgromadzić, posłużą do rozbudowy warsztatu oraz zwiększenia liczby dostępnych narzędzi. Premierę tytułu na PC planujemy w drugiej połowie 2022 roku – komentuje Krzysztof Grudziński.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Automatyzacja testowania - prawdy i mity
13.05.2021 - 14.05.2021
e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Lubelskie Dni Informatyki
29.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry