Rafał Górski w DougFaberFamily

Od początku lutego br. Rafał Górski dołączy do zespołu DougFaberFamily jako Digital Creative Director.

Rafał Górski z reklamą w nowych mediach związany jest od 10 lat. Ostatnio pracował w grupie Leo Burnett w tym ARC Warszawa, ARC Frankfurt i Leo Burnett Warszawa. 

Rafał jest laureatem ponad 50 nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach reklamy w tym Cannes Lions, Eurobest, Epica, Golden Drum, wielokrotnie KTR oraz Art Directors Club of Europe (ADC*E).  Jest też jurorem na festiwalach reklamy w Cannes  i Portoroż. Wraz z zespołem kreatywnym ARC Warszawa otrzymał tytuł Young European Creatives 2007 przyznany przez ADC*E.

– Internet stał się niezwykle ważnym narzędziem komunikacji coraz bardziej pożądanym przez naszych klientów. Cieszę się, że Rafał jako wybitny ekspert w dziedzinie nowych mediów będzie rozwijał te kompetencja dla DougFaberFamily – powiedziała Anna Pańczyk, Dyrektor Generalna DougFaberFamily.

– Praca w nowym miejscu, z ludźmi o tak dużym doświadczeniu i wielkich zdolnościach, jest dla mnie nie tylko wielkim wyzwaniem, ale również zastrzykiem dodatkowej energii, niezbędnej do tworzenia najlepszych rozwiązań marketingowych – powiedział Rafał Górski, Digital Creative Director DougFaberFamily.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top