Raport SEO 2016 [RAPORT]

Właśnie ukazała się kolejna edycja raportu poświęconego liderom SEO. Jego autor sprawdził, które serwisy w 2016 roku spisały się najlepiej w swoich branżach. Jaki ruch udało im się wygenerować?

Założeniem projektu „Raport SEO 2016 – liderzy swoich branż” jest wyłonienie liderów poszczególnych branż pod względem widoczności w wynikach naturalnych Google — informuje Wojciech Przekop, autor opracowania. Raport przygotowywany jest co roku przez agencje SEO/SEM Mayko.pl.

Raport SEO 2016 [RAPORT] 1

Raport powstał na podstawie danych zebranych przez system SemStorm. Dane zebrane zostały z każdego miesiąca 2016 roku, a wyniki w raporcie to ich średnia roczna wartość. Kryterium wyboru lidera danej branży był średni szacunkowy ruch ogólny z wyników naturalnych Google.

Nasza Redakcja objęła go swoim patronatem medialnym. Pełną treść raportu znaleźć można pod tym adresem.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry