Reggae Rabbits – króliki w telewizji 4fun.tv

3 listopada w 4fun.tv, rozpoczyna się emisja nowej serii Kartonów pt. „Reggae Rabbits” oraz kampania promująca KARTONY.
Rabbity to bajka dla dorosłych o specyficznym humorze. Bohaterami są wesołe króliczki, mieszkające w osiedlowym parku – Babilonie i komentujące wszystkie wydarzenia, które wśród i obok nich się dzieją. W ich gronie znajdziemy takie postaci jak: Helmut – weteran wojenny, który cierpi na urojenia i retrospekcje, fundamentalistę religijnego o imieniu Czarny, a także Bezdomnego Filozofa, który postanowił wyrzec się wszystkiego, łącznie z nazwiskiem.

W każdym odcinku „Reggae Rabbits” pojawia się Gość, który nieustannie wprowadza zamęt w „spokojne” życie królików. Każdy odcinek trwa 5 minut i przedstawia oddzielną historię z życia bohaterów.

Emisja premierowych odcinków na ekranach 4fun.tv w każdą środę o godzinie 20:00 i 23:00.

„Reggae Rabbits”, będą rozśmieszać swoich fanów, nie tylko na ekranie 4fun.tv. Wesołe króliki pojawią się na stronie stacji – www.4fun.tv, gdzie powstaje specjalna podstrona z nowymi Kartonami. Tam, miłośnicy sympatycznych pacynek będą mogli oglądać najświeższe popremierowe, oraz wszystkie archiwalne odcinki. Trzy pierwsze przygody nowych bohaterów, już dzisiaj można obejrzeć na YouTube. Również w przyszłości po każdej premierze telewizyjnej, Rabbity będą umieszczane na tym portalu. Dla fanów „Reggae Rabits” powstają tapety i dzwonki na komórkę. Stacja przygotowała także koszulki, maskotki oraz naklejki, które będzie można kupić lub wygrać za pośrednictwem strony www.4fun.tv.

Wprowadzeniu nowej kreskówki towarzyszyć będzie kampania billboardowa w największych miastach Polski. Akcją, oprócz Rabbitów objęta zostanie również druga bajka z popularnej serii Kartony – Pan Strzelba. Kampania potrwa od 2 do 16 listopada.

www.4fun.tv

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top