Rekordowy zakup domeny faktury.pl

Startup afaktury.pl kupił za 123 tys. złotych domenę fakury.pl. To jedna z najwyższych transakcji domenowych. Domena faktury.pl wcześniej nie była wystawiona na sprzedaż.

Rekordowy zakup domeny faktury.pl 1Założyciele afaktury.pl długo szukali odpowiedniego adresu nowej wersji serwisu, który ujrzy niebawem światło dzienne. Domena faktury.pl wcześniej nie była wystawiona na sprzedaż. Zaraz po jej pojawieniu się, firma złożyła ofertę kupna i sfinalizowała transakcję.

Start-up afaktury.pl pojawił się na rynku ze świeżo wydanym programem do wystawiania faktury i dokumentów online w połowie roku 2014 r. W roku 2016 rozpoczęły się prace nad nowym programem, rozbudowanym o funkcje, których nie posiadają afaktury.pl.

Program do faktur z magazynem, który ujrzy niebawem światło dzienne, skierowany jest tym razem do większych i dużych przedsiębiorstw, producentów, hurtowników, transportu. Jednakże małe i mikro firmy również będą mogły korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które przyniesie program faktury.pl – przekonują twórcy projektu.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry