Rekordowy zakup domeny faktury.pl

Opublikowano: 9 lutego 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Startup afaktury.pl kupił za 123 tys. złotych domenę fakury.pl. To jedna z najwyższych transakcji domenowych. Domena faktury.pl wcześniej nie była wystawiona na sprzedaż.

Rekordowy zakup domeny faktury.pl 1Założyciele afaktury.pl długo szukali odpowiedniego adresu nowej wersji serwisu, który ujrzy niebawem światło dzienne. Domena faktury.pl wcześniej nie była wystawiona na sprzedaż. Zaraz po jej pojawieniu się, firma złożyła ofertę kupna i sfinalizowała transakcję.

Start-up afaktury.pl pojawił się na rynku ze świeżo wydanym programem do wystawiania faktury i dokumentów online w połowie roku 2014 r. W roku 2016 rozpoczęły się prace nad nowym programem, rozbudowanym o funkcje, których nie posiadają afaktury.pl.

Program do faktur z magazynem, który ujrzy niebawem światło dzienne, skierowany jest tym razem do większych i dużych przedsiębiorstw, producentów, hurtowników, transportu. Jednakże małe i mikro firmy również będą mogły korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które przyniesie program faktury.pl – przekonują twórcy projektu.

Dawid ZarazińskiRekordowy zakup domeny faktury.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.