RemoteVU Guardian wyróżniony

Opublikowano: 21 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

RemoteVU Guardian, produkt do transmisji sygnału wideo w środowisku protokołu IP firmy VanguardMS, otrzymał wyróżnienie w kategorii urządzenia i systemu do nadzoru telewizyjnego w dziewiątej edycji konkursu „Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2004”, organizowanego co roku przez stowarzyszenie Polalarm.

Urządzenie RemoteVU Guardian stworzono z myślą o przedsiębiorstwach i instytucjach, które planują rozbudowę swoich analogowych systemów ochrony o cyfrowe wideo, technologię Voice over IP i przesyłanie danych, z jednoczesnym zachowaniem struktury sieci, w której działa system. Urządzenie oferowane przez VanguardMS umożliwia przyłączenie analogowych kamer CCTV do sieci LAN i WAN opartych o IP. RemoteVU Guardian pozwala w bezpieczny sposób przeglądać, monitorować i magazynować obraz cyfrowy, zarówno w czasie rzeczywistym, jak i w postaci zarchiwizowanej. Jest to możliwe z jednej lub wielu lokalizacji ž z wykorzystaniem przeglądarki internetowej i połączeń sieciowych. W 2003 roku wprowadzono dodatkowo nowy system RemoteVU Guardian 4- portowy z oprogramowaniem Guardian 2.30, który został zaprojektowany jako tańsza alternatywa dla przedsiębiorstw i instytucji potrzebujących rozwiązania do nadzoru niewielkich oddalonych obiektów.

Remote VU Guardian wystawiony zostanie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie 18, przy stoisku firmy Polalarm (stoisko nr 27).

http://www.vanguardms.com

Sylwester KozakRemoteVU Guardian wyróżniony

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.