Robert Krool dla OS3 multimedia

Robert Krool, autor wielu efektywnych rozwiązań zarządczych i optymalizacyjnych, rozpoczął współpracę z agencją interaktywną OS3 multimedia. Krool wspiera agencję jako zewnętrzny audytor i doradca do spraw strategii oraz rozwoju procesów zarządczych w spółce.
Robert Krool jest doradcą i coach’em szeregu osób publicznych, członków zarządów spółek giełdowych, dyrektorów renomowanych korporacji i prominentnych przedsiębiorców. Jako wiodący ekspert ds. przywództwa oraz propagowania przedsiębiorczości wśród młodzieży z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, współpracuje z Fundacją INSTYTUT COPERNICUS oraz LANGAS GROUP. Członek władz Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, wielokrotnie doceniony i rekomendowany przez Celebrity Speakers International. Za stworzenie Inicjatywy Społecznej „Citius, Altius, Fortius na rzecz ponadczasowych wartości w przywództwie w Polsce”, został wyróżniony Sybillą w 2006 roku.

„Współpracuję z firmami o dużym potencjale organizacyjnym, a przede wszystkim kadrowym. Interesują mnie liderzy otwarci na zmiany, nastawieni na progres i efektywność w zarządzaniu. Podjąłem się współpracy z OS3 multimedia, ponieważ jej młody zespół już należy do czołówki firm działających na polskim, bardzo szybko rozwijającym się, rynku interaktywnym. Uważam, że jest to doskonałe miejsce pracy dla młodych, utalentowanych ludzi, którzy stawiają na jakość, styl i kreatywność. Patrząc na ich międzynarodowe sukcesy, podejście do projektów i ludzi, po prostu: chce się tu być.” – powiedział Robert Krool.

„OS3 nieustannie ewaluuje jako organizacja. Zależy nam aby jak najefektywniej wykorzystywać jej potencjał z korzyścią zarówno dla spółki jak i jej pracowników. Przekraczając kolejny próg rozwoju firmy postanowiliśmy dokonać szczegółowej analizy procesów i procedur u nas funkcjonujących. Doszliśmy do wniosku, że audyt zewnętrzny jest najlepszym rozwiązaniem. Jego mocną stroną jest obiektywizm, a możliwość współpracy z Robertem Kroolem, najlepszym na rynku specjalistą, daje nam pewność korzyści, które możemy wynieść z tego przedsięwzięcia oraz optymalizacji strategii zarządzania agencją” – dodał Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia

Robert Krool jest także autorem pięciu książek, w tym „Wolni i zniewoleni” oraz serwisu www.krool.org. Współpracuje z portalem praca.gazeta.pl oraz miesięcznikiem Manager Magazine.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top