Royal Ad: debiutuje nowa sieć reklamowa

Powstała nowa sieć reklamowa Royal Ad, skupiająca witryny internetowe docierające do konsumentów dóbr luksusowych.

Royal AdRoyal Ad to sieć stworzona z myślą o potrzebach reklamowych producentów i dystrybutorów towarów ekskluzywnych. Firma zapewniać ma kompleksowe rozwiązania marketingowe – głównie w obszarze reklamy online (display, mobile, mailing), jak również oferuje działania promocyjne w wybranych tytułach prasowych oraz reklamę niestandardową podczas takich wydarzeń, jak gale biznesu, sztuki, mody.

W radzie nadzorczej Royal Ad zasiadł Marcin Woźniak, reprezentujący fundusz inwestycyjny Knowledge Hub, od 14 lat związany z branżą online. Prezesem zarządu został Marcin Rupiński, działający w reklamie internetowej od ponad 12 lat, wcześniej związany z Goldbach Audience (poprzednio ARBO Interactive).

Za obsługę klientów agencyjnych oraz ich budżetów reklamowych odpowiada Jan Domański od ponad 8 lat zajmujący się reklamą internetową, ostatnio wspierając zespół PixAd. Portfolio rozbudowuje Maja Janicka, zajmująca się do niedawna social media w jednej z londyńskich firm.

Oferta Royal Ad jest odpowiedzią na potrzeby rynku, na którym brakowało właściwej propozycji dla wymagających producentów dóbr luksusowych. Proponujemy reklamę w prestiżowych witrynach docierającą do potwierdzonych konsumentów. Wiemy, że wizerunek marki luksusowej musi być kompletny, również jeżeli chodzi o promocję – powieział Marcin Rupiński.

Obecnie spółka współpracuje z ponad 70 witrynami internetowymi, pogrupowanymi w kilku kategoriach tematycznych: Luksus, Biznes, Sztuka, Pasja, Nieruchomości i Turystyka, Technologia. Klienci mają możliwość reklamowania się m.in na stronach: Business Centre Club (bcc.org.pl), Polsko-Brytyjskiej Izby Handlowej (bpcc.org.pl), czy też w witrynach traktujących o ekskluzywnych aukcjach dzieł sztuki (artinfo.pl, rynekisztuka.pl).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry