Rozliczanie PIT-a i 1% w Galerii Handlowej Solvay Park

W dniach 18-19 kwietnia 2009 roku w godzinach od 12:00 do 19:00 w Galerii Solvay Park w Krakowie będzie można się dowiedzieć jak prawidłowo wypełnić PIT  i zdecydować komu przekazać 1% swojego podatku. Akcja jest organizowana w celu propagowania idei przekazywania 1% podatku oraz wspierania lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego (OPP).

Na miejscu będzie można wypełnić i wydrukować deklarację PIT. Przewidziane jest również stanowisko e-PIT, skąd będzie można drogą elektroniczną wysłać deklarację PIT-37 do swojego Urzędu Skarbowego. Każdy zainteresowany będzie mógł zasięgnąć pomocy u doradcy podatkowego, dowiedzieć się jaki sposób rozliczenia –  z małżonkiem, samodzielnie lub wspólnie z dzieckiem –  wybrać, z jakich ulg i odliczeń skorzystać, gdzie wpisać rozliczenie 1 %.

Głównym celem akcji jest wspieranie lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego, które są beneficjentami odpisu 1% od podatku. W Galerii Solvay Park zainteresowani będą mogli porozmawiać z przedstawicielami kilkunastu takich organizacji z województwa małopolskiego i zdecydować, którą z nich chcą wesprzeć.

Obowiązek złożenia PIT-a ubiega 30 kwietnia br., można go wysłać listem poleconym, złożyć osobiście w Urzędzie Skarbowym lub wysłać drogą elektroniczną.

www.solvaypark.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top