Rozpoczyna się III edycja konkursu Kraków Business Starter

Opublikowano: 22 marca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Kraków Business Starter to program skierowany do młodych osób, które chcą stworzyć własną firmę i mają pomysł na nowy produkt lub usługę. Konkurs daje szansę na bezpłatne rozpoczęcie biznesu w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Projekty można zgłaszać do 4 maja.

Jeszcze kilka lat temu nikt nie słyszał o Kraków Business Starter. W tegorocznej edycji pula nagród do wygrania to ponad 100 tys. zł. Dzięki konkursowi chcemy rozwijać krakowskie środowisko startupowe dlatego też w tym roku liczymy na ponad 200 zgłoszeń – powiedział Sebastian Kolisz, partner zarządzający AIP.

Baner KBS III edycja

Finalnie 4 najlepsze projekty otrzymają nagrodę w wysokości 10 000 zł. Wyboru zwycięzców dokona Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli AIP Kraków oraz Mecenasa działań AIP Kraków firmy UBS.

Projekt realizowany jest przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Krakowie oraz Mecenasa działań AIP Kraków firmę UBS.

Sylwester KozakRozpoczyna się III edycja konkursu Kraków Business Starter

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.