Rozpoczynają się przygotowania do konferencji Startup AddVenture

Opublikowano: 22 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi:

W dniach 4-5 grudnia w Kijowie rozpocznie się konferencja Startup AddVenture (Europe Venture Summit) w której będzie uczestniczyć ponad 3 tys. przedsiębiorców, inwestorów i osób zainteresowanych tematyką start-upów z Europy i Stanów Zjednoczonych.

kijow2

Podczas spotkania wykłady poprowadzą m.in. Dave McClure, założyciel i partner zarządzający jednego z najbardziej znanych inkubatorów – 500 Startups, Don Dodge z Google oraz 30 innych przedsiębiorców i inwestorów z takich firm jak HP, ESPN, Techcrunch Europe czy Altair Capital.

Konferencja będzie prowadzona w modelu 25/75 – 25 proc. czasu będzie poświęcone na  panele dyskusyjne, 75 proc. na warsztaty. Głównymi tematami paneli dyskusyjnych będą rynek mobile, venture capital, inkubacja, rynek gier i sprzętu. Wszystkie szczegóły oraz informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie www.venturesummit.eu

Sylwester KozakRozpoczynają się przygotowania do konferencji Startup AddVenture

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.