Rusza jubilerski sklep internetowy

Opublikowano: 13 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W sieci pojawił się nowy sklep internetowy z biżuterią – www.3skarby.pl. Oferuje on użytkownikom najbardziej zaawansowaną wyszukiwarkę wśród wszystkich sklepów z biżuterią oraz najlepszej jakości zdjęcia. Sama biżuteria to kolekcja licząca ponad tysiąc starannie dobranych, najczęściej niepowtarzalnych i ręcznie wytwarzanych ozdób.
3skarby.pl oferuje biżuterię z ponad 14 grup asortymentowych, poczynając od pierścionków kolczyków, zawieszek, bransolet, spinek do mankietów, naszyjników, zegarków po wieloczęściowe komplety ozdób. Każdy produkt jest dokładnie opisany i zilustrowany wysokiej jakości zdjęciami. Znalezienie odpowiedniego wyrobu ułatwia rozbudowana wyszukiwarka, zawierająca kilkanaście kryteriów wyboru. Poza doborem rodzaju biżuterii i kruszcu, z jakiego powinna być wytworzona, klienci sklepu mogą określić styl poszukiwanego produktu, wybrać preferowane kamienie szlachetne, zdefiniować pułap cenowy, a nawet wskazać na takie szczegóły jak rodzaj zapięcia kolczyków, czy też długość łańcuszka. Dla mniej zdecydowanych przygotowano kolekcje ozdób, ze starannie uporządkowanymi podkategoriami. Klienci sklepu mogą skorzystać również z tabeli rozmiarów pierścionków, a także praktycznych porad dotyczących doboru biżuterii.

„Tworząc sklep internetowy podstawowym naszym celem było zapewnienie klientom w pełni komfortowych warunków kupowania biżuterii w Internecie. Naszym dzieckiem, z którego szczególnie jesteśmy dumni, jest wyszukiwarka. Powstała ona na bazie wieloletnich doświadczeń właścicieli firmy, wyniesionych z tradycyjnej formy sprzedaży biżuterii, w salonach jubilerskich – mówi Agnieszka Dancewicz, prezes firmy 3Skarby. – Przykładamy również bardzo dużą wagę do wyboru biżuterii, starając się, aby była ona jak najciekawsza i różnorodna, a jednocześnie podążająca za najnowszymi trendami mody. Będziemy tworzyć tematyczne i niepowtarzalne kolekcje w krótkich seriach dla kobiet ceniących sobie oryginalność. Wierzymy, że nasze doświadczenie, a przede wszystkim głębokie zrozumienie potrzeb klienta oraz bardzo atrakcyjne ceny pozwolą 3Skarbom odnieść sukces”- dodaje.

Uruchomieniu sklepu 3skarby.pl towarzyszy kampania promocyjna „7 skarbów po śmiesznie niskich cenach”, w ramach której użytkownicy, którzy znajdą na stronie odpowiednio oznakowane produkty – mogą je zakupić na wyjątkowo okazyjnych warunkach. Strona promowana będzie w wyszukiwarkach oraz na portalach internetowych Onet.pl i Sklepy24.pl. W ramach działań marketingowych zaplanowana jest m.in. współpraca z mediami obejmująca przede wszystkim wypożyczanie biżuterii do sesji zdjęciowych.

Sylwester KozakRusza jubilerski sklep internetowy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.