Rusza Tupytaj.pl – platforma wymiany informacji o okolicy

Opublikowano: 7 marca 2012. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: ,

Nowy serwis skierowany jest głównie do osób zainteresowanych poznawaniem okolicy. Tupytaj.pl zachęca również systemem zniżek dla aktywnych użytkowników.

Rusza Tupytaj.pl – platforma wymiany informacji o okolicy 1

Celem serwisu jest przede wszystkim dzielenie się informacjami o wybranym miejscu. Serwis ma formułę pytań i odpowiedzi, np. „Najlepszy kebab w Białymstoku?”. Obecnie w serwisie jest 12 kategorii, między innymi gastronomia, zakupy, komunikacja czy sport. Twórcy serwisy dodatkowo stworzyli system motywacyjny dla aktywnych użytkowników. Nagrodami są zniżki w punktach handlowo-usługowych.

Naszą ideą jest zbudowanie najlepszego źródła wiedzy o okolicy, gwarantując przy tym użytkownikom dobrą zabawę, możliwość wykazania się znajomością danego miejsca oraz wymierne korzyści w postaci rabatów w lokalnych punktach. Zaczynamy od Białegostoku, ale wkrótce dołączą kolejne miasta – wyjaśnia Patryk Brożek, pomysłodawca serwisu.

 

Sylwester KozakRusza Tupytaj.pl – platforma wymiany informacji o okolicy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.