Rusza Unique Ad – nowa sieć reklamowa

Na początku czerwca zadebiutowała nowa sieć reklamowa Unique Ad, oferująca dotarcie do specjalistycznych grup managerów specjalistów i managerów takich branż jak rolnictwo, energetyka, przemysł, HoReCa czy transport i logistyka.

Nowa sieć reklamowa, poza pięcioma głównymi sektorami biznesu przemysłowego, umożliwia emitowanie kampanii reklamowych w serwisach skierowanych do specyficznych grup docelowych np.: lekarzy i pielęgniarek czy seniorów. Sieć prowadzi również rozbudowane kampanie zagraniczne.

unique ad
Unique Ad w przemyślany sposób dopełnia nasze dotychczasowe działania, odpowiadając tym samym na wyjątkowe potrzeby rynku i klientów. Kładziemy nacisk na produkty, których efektem jest maksymalne zaangażowanie użytkowników, dbając tym samym o ich komfort – powiedziała Maja Janicka, Product Manager Royal Ad.

Właścicielem sieci jest spółka Royal Ad, która świadczy kompleksowe rozwiązania marketingowe – głównie w obszarze reklamy online. Skupia się ona na działaniach w segmencie dóbr luksusowych oraz na dotarciu do tzw. Premium Users – konsumentów majętnych.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry