Rusza Unique Ad – nowa sieć reklamowa

Opublikowano: 14 czerwca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na początku czerwca zadebiutowała nowa sieć reklamowa Unique Ad, oferująca dotarcie do specjalistycznych grup managerów specjalistów i managerów takich branż jak rolnictwo, energetyka, przemysł, HoReCa czy transport i logistyka.

Nowa sieć reklamowa, poza pięcioma głównymi sektorami biznesu przemysłowego, umożliwia emitowanie kampanii reklamowych w serwisach skierowanych do specyficznych grup docelowych np.: lekarzy i pielęgniarek czy seniorów. Sieć prowadzi również rozbudowane kampanie zagraniczne.

unique ad
Unique Ad w przemyślany sposób dopełnia nasze dotychczasowe działania, odpowiadając tym samym na wyjątkowe potrzeby rynku i klientów. Kładziemy nacisk na produkty, których efektem jest maksymalne zaangażowanie użytkowników, dbając tym samym o ich komfort – powiedziała Maja Janicka, Product Manager Royal Ad.

Właścicielem sieci jest spółka Royal Ad, która świadczy kompleksowe rozwiązania marketingowe – głównie w obszarze reklamy online. Skupia się ona na działaniach w segmencie dóbr luksusowych oraz na dotarciu do tzw. Premium Users – konsumentów majętnych.

Sylwester KozakRusza Unique Ad – nowa sieć reklamowa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.