Ruszają reklamy video w Stopklatka.pl

Wydawca serwisu Stopklatka.pl nawiązał współpracę z biurem reklamy Atmedia w zakresie sprzedaży reklam video.

Stopklatka wchodzi w skład pakietu @vod, który liczy już 35 witryn. Zasięg pakietu @vod wraz z nowym serwisem wynosi 8,7 mln realnych użytkowników.

logo-1Przewidujemy, że rynek reklamy wideo w sieci w 2013 roku zachowa dynamikę wzrostu o około 40 proc., a jego wartość przekroczy 100 mln zł. Dzięki współpracy z Atmedia chcemy mocniej zaznaczyć obecność w tym segmencie i rozwinąć sprzedaż akcji specjalnych, jak branding czy screnning – powiedział Piotr Olak, prezes Stopklatka S.A.

Dodajmy, że Stopklatka.pl stale rozbudowuje sekcje z materiałami wideo. Od października publikuje relacje ze wszystkich najważniejszych imprez filmowych i nagrywa materiały z udziałem gwiazd polskiego i światowego kina. Serwis Stopklatka.pl odwiedza miesięcznie 1,2 mln użytkowników generujących 6 mln odsłon.

Umowa pomiędzy Atmedia i Stopklatką obowiązuje do końca grudnia 2013 roku.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry