Ruszają reklamy video w Stopklatka.pl

Opublikowano: 24 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wydawca serwisu Stopklatka.pl nawiązał współpracę z biurem reklamy Atmedia w zakresie sprzedaży reklam video.

Stopklatka wchodzi w skład pakietu @vod, który liczy już 35 witryn. Zasięg pakietu @vod wraz z nowym serwisem wynosi 8,7 mln realnych użytkowników.

logo-1Przewidujemy, że rynek reklamy wideo w sieci w 2013 roku zachowa dynamikę wzrostu o około 40 proc., a jego wartość przekroczy 100 mln zł. Dzięki współpracy z Atmedia chcemy mocniej zaznaczyć obecność w tym segmencie i rozwinąć sprzedaż akcji specjalnych, jak branding czy screnning – powiedział Piotr Olak, prezes Stopklatka S.A.

Dodajmy, że Stopklatka.pl stale rozbudowuje sekcje z materiałami wideo. Od października publikuje relacje ze wszystkich najważniejszych imprez filmowych i nagrywa materiały z udziałem gwiazd polskiego i światowego kina. Serwis Stopklatka.pl odwiedza miesięcznie 1,2 mln użytkowników generujących 6 mln odsłon.

Umowa pomiędzy Atmedia i Stopklatką obowiązuje do końca grudnia 2013 roku.

Sylwester KozakRuszają reklamy video w Stopklatka.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.