Ruszył nowy portal dla mężczyzn

Na medialnej mapie Polski pojawił się nowy, skierowany do mężczyzn portal – Sztos.pl. Redaktorem naczelnym serwisu został Łukasz Załuski, dziennikarz, były zastępca redaktora naczelnego miesięcznika „Focus”. Na Sztos.pl znajdą się m.in. treści dotyczące motoryzacji, technologii, sportu, kultury, mody męskiej i kuchni.

Ruszył nowy portal dla mężczyzn 1Sztos.pl kieruje swoje teksty przede wszystkim do mężczyzn. Na portalu są publikowane zarówno aktualności, jak i dłuższe artykuły w postaci felietonów. Zespół redakcyjny tworzą dziennikarze oraz blogerzy. Wśród nich m.in. Rafał Jemielita („Playboy”, „TVN Turbo”), Marek Tretyn (Foodsnob.pl, „Logo”), Michał Gronowski (Pangrono.pl), a także Tytus Hołdys, Jarosław Babraj, Adam Węgłowski, Max Suski, Paweł Bonik i Robert Wiertlewski. Niebawem planowana jest również premiera kanału Sztos.pl na YouTube. Wydawcą Sztos.pl jest agencja kreatywna Whisky Media.

Jako Whisky Media stawiamy nie tylko na treści tworzone dla naszych klientów, chcemy zrobić krok dalej, czyli stworzyć dla nich naturalną przestrzeń w mediach. Zauważyliśmy, że w segmencie komunikacji dla mężczyzn jest wciąż niezagospodarowany obszar i duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości treści – zarówno felietonowe jak i krótsze formaty. Z tej właśnie potrzeby powstał Sztos.pl – powiedział Łukasz Głombicki, prezes Whisky Media.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry