Ruszył WPT STARTUP HUB z preferencyjnymi warunkami wynajmu powierzchni biurowej

Ruszył WPT STARTUP HUB – nowy program WPT, w ramach którego przedsiębiorcy będący na początku swojej biznesowej drogi mogą skorzystać z realnego wsparcia od Wrocławskiego Parku Technologicznego. Na preferencyjnych warunkach, nawet do 90% taniej, mogą korzystać z wynajmu powierzchni biurowych czy laboratoryjnych.

Ruszył WPT STARTUP HUB z preferencyjnymi warunkami wynajmu powierzchni biurowej 1

Czym jest WPT STARTUP HUB?

W ramach WPT STARTUP HUB Wrocławski Park Technologiczny wspiera rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw, będących na początku swojej drogi biznesowej. Można w ramach niego skorzystać z sieci specjalistycznych usług WPT, dostępnych na preferencyjnych warunkach cenowych w pierwszych 5 latach prowadzenia działalności gospodarczej.

Kto może skorzystać z programu?

Z programu WPT STARTUP HUB mogą skorzystać przedsiębiorcy, innowatorzy, pracownicy naukowi, doktoranci, absolwenci uczelni wyższych i studenci ostatnich lat. Do uczestnictwa w nim kwalifikują się również startupy, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Dzięki WPT STARTUP HUB można skorzystać z:

  • 90% zniżki na wynajem powierzchni biurowych,
  • 50% zniżki na wynajem specjalistycznych powierzchni laboratoryjnych,
  • 20% zniżki na wynajem sprzętu laboratoryjnego,
  • 20% zniżki na udział w specjalistycznych szkoleniach.

Warto dodać, że działalność w WPT to dostęp nie tylko do eksperckiego wsparcia biznesowego i technologicznego, nowoczesnej infrastruktury biurowej i 14 laboratoriów oraz prototypowni, ale też możliwość współpracy i wymiany doświadczeń z setkami innowacyjnych przedsiębiorców w jednym miejscu.

Wpisy promowane

  • Ile trwa budowa domu?
    Czas budowy domu jednorodzinnego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość domu, stopień skomplikowania projektu, rodzaj materiałów i umiejętności wykonawców. ...
  • Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę?
    Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę? To proste — podnośnik dźwigowy z przyssawką pozwala na szybkie i bezpieczne ...

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top