Ruszyła nowa strona internetowa Acxiom Polska

Z końcem maja 2009 została uruchomiona nowa strona internetowa Acxiom Polska pod adresem www.acxiom.pl. W odróżnieniu od poprzedniczki, nowa wersja serwisu internetowego jest bardziej przystępna dla użytkownika, pozwala na szybkie przeszukiwanie oferty Acxiom zarówno po produktach i usługach firmy jak i z punktu widzenia przedstawiciela konkretnej branży.

Szczególnie przydatna dla klientów firmy jest wyszukiwarka branżowa, która pozwala na znalezienie odpowiednich rozwiązań oferowanych przez Acxiom konkretnej branży. Dodatkowo serwis został wzbogacony o rozbudowaną sekcję Kariera, w której firma zamieszcza aktualne oferty pracy, pozycjonując się wśród jednych z bardziej aktywnych pracodawców na rynku.

Poza dodatkowymi merytorycznymi informacjami, serwis ma też nową szatę graficzną, bardziej nowoczesny design oraz przyjaźniejsze dla oka animacje.

Nowa strona internetowa będzie do połowy czerwca uruchomiona we wszystkich europejskich przedstawicielstwach Acxiom, tj. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji i Portugalii.

www.acxiom.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top