Rydzyk w serii POD LUPĄ NEWSWEEKA

Dziś w sprzedaży razem z tygodnikiem Newsweek Polska ukaże się kolejna książka z serii POD LUPĄ NEWSWEEKA zatytułowana „W IMIĘ OJCA. Fenomen Tadeusza Rydzyka”.

Książka jest próbą odpowiedzi na pytanie, kim jest człowiek, przed którym drżą wielcy tego świata – genialnym i bezkompromisowym kapłanem, czy tylko politycznym propagandystą, zręcznie sterującym informacją? Skąd opinia, że to on powołuje do życia koalicje, by za chwilę grzebać kariery polityków. I dlaczego o jego przychylność zabiegają przedstawiciele największych partii w kraju.

Autorami książki o życiu redemptorysty z Torunia są dziennikarze Tomasz Potkaj oraz Konrad Piskała.

Seria książek Newsweeka, będących dodatkiem do części nakładu tygodnika, prezentuje tematy i sprawy publiczne, które wymagają szerszej dziennikarskiej analizy, niż jest to możliwe na łamach tygodnika. "W IMIĘ OJCA. Fenomen Tadeusza Rydzyka" jest już szóstą książką z serii POD LUPĄ NEWSWEEKA. Ostatnio ukazała się pozycja traktująca o polskim sporcie – zatytułowana "Leo zawodowiec. Jak Beenhakker odmienił Polaków". Tę i poprzednie książki można kupić przez stronę internetową www.newsweek.pl/podlupa.

Książka wraz z Newsweekiem ukaże się w nakładzie 40 tys. egzemplarzy w cenie 7,99 zł. Będzie wsparta kampanią promocyjną w RMF FM, Radio ZET, programach I i III Polskiego Radia oraz w stacjach lokalnych, a także w tytułach własnych Axel Springer Polska.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry