Sacrum-Profanum w Sieci

W Sieci pojawiła się zrealizowana przez Agencję Interaktywną Grupy Adweb oficjalna strona krakowskiego Festiwalu Sacrum – Profanum. Tegoroczna V edycja odbędzie się w dniach 16–23 września.

Ideą przewodnią Festiwalu Sacrum – Profanum jest prezentacja arcydzieł muzyki instrumentalnej i wokalno – instrumentalnej w układzie geograficznym. Po przedstawieniu muzyki kompozytorów związanych z Wiedniem (2004), Rosją (2005) i Francją (2006), podczas tegorocznej edycji Festiwalu uznani artyści z całego świata będą wykonywać dzieła twórców amerykańskich.

Przygotowana przez Grupę Adweb strona www.sacrumprofanum.pl nie tylko zawiera informacje o programie i wykonawcach, ale także ułatwia zakup biletów. Zupełnym novum w porównaniu do wcześniejszej komunikacji Festiwalu w Internecie jest postawienie na interakcję z użytkownikiem – melomanem oraz rozbudowanie działu prasowego, ułatwiając dziennikarzom dostęp do wszystkich materiałów powiązanych z tym muzycznym wydarzeniem.

Stworzenie strony Festiwalu Sacrum – Profanum stanowi zaś początek współpracy Agencji Interaktywnej Grupy Adweb z Krakowskim Biurem Festiwalowym – organizatorem jednych z największych imprez masowych w Polsce. Współpraca ma każdorazowo obejmować kompleksową obsługę wydarzenia w Internecie, począwszy od budowy strategii komunikacyjnej w Sieci, a skończywszy na organizacji i prowadzeniu kampanii promocyjnej.

www.sacrumprofanum.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top