Sam możesz być dostawcą usług hostingowych

INFO-CAL, dostawca usług hostingowych i aplikacji internetowych, wprowadził do swojej oferty Hosting Reseller, usługę pozwalającą na świadczenie usług hostingowych. Tym co ma ją odróżnić od podobnych propozycji na rynku jest duża elastyczność oraz atrakcyjna cena przy zachowaniu wysokich paramentów technicznych.

Hosting Reseller to usługa dla osób i firm zarządzających dużą liczbą domen, serwisów WWW oraz kont pocztowych. Oferowana przez INFO-CAL technologia umożliwia uruchomienie własnej działalności hostingowej bez żadnych dodatkowych nakładów sprzętowych. Hosting w wersji resellerskiej dostępny jest w trzech wariantach: Mini, Midi i Maxi. Wszystkie warianty usługi charakteryzują się takimi samymi, wysokimi parametrami technicznymi. Jedyna różnica dotyczy pojemności serwera – od 10 do 100 GB -, transferu miesięcznego – od 100 do 700 GB –  oraz ceny. Użytkownicy mogą wybierać między dwoma opcjami rozliczenia usługi: miesięczną lub roczną.

Zarządzanie usługą Hosting Reseller odbywa się za pomocą specjalnego panelu administracyjnego DirectAdmin. Jego główną cechą jest maksymalna prostota, dzięki czemu osoba zarządzająca serwerem resellerskim nie musi posiadać zaawansowanej wiedzy technologicznej. Dzięki własnym adresom IP i DNS resellerzy mogą świadczyć własne usługi hostingowe pod własną marką, bez potrzeby informowania swoich klientów o korzystaniu z infrastruktury INFO-CAL.

– Oddajemy użytkownikom nowoczesną i bardzo wydajną platformę dzięki której sami mogą świadczyć usługi hostingowe. Tym co nas wyróżnia spośród podobnych ofert na rynku jest doskonała relacja cen do parametrów technicznych. Za niewielką opłatą użytkownik otrzymuje bardzo profesjonalną usługę. Dodatkowym atutem naszej oferty jest elastyczny model rozliczania. Nie wymagamy podpisywania rocznych czy pół rocznych umów. Hosting Reseller można zamówić już na okres jednego miesiąca. – mówi Michał Trziszka, dyrektor zarządzający INFO-CAL.

W standardzie usługi resellerskiej znajduje się także oprogramowanie Installatron. Jest to aplikacja, która pozwala na bardzo prostą i szybką instalację ponad pięćdziesięciu najpopularniejszych skryptów takich jak PHP, WordPress, Drupal, Joomla, osCommerce i wiele, wiele innych jak blogi, galerie, sklepy internetowe czy fora dyskusyjne.

http://www.cal.pl/reseller

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry