Savoir-vivre online

Polska Akademia Public Relations wprowadziła nową usługę eRSVP – indywidualne i skuteczne, bo odpowiadające na konkretny problem, doradztwo w zakresie etykiety biznesowej prowadzone online.

„eRSVP jest odpowiedzią na rosnącą liczbę pytań z zakresu etykiety biznesowej oraz towarzyskiej, jakie kierowane są do nas mailowo i telefonicznie niemal każdego dnia. eRSVP to internetowe pogotowie savoir vivre, każdemu, nawet najlepiej przygotowanemu, zdarza się mieć wątpliwości – podkreśla Adam Jarczyński Dyrektor Generalny PAPR, ekspert w dziedzinie savoir vivre’u oraz protokołu dyplomatycznego.

W ramach bezpłatnej usługi eRSVP specjaliści PAPR – praktycy etykiety towarzyskiej i biznesowej oraz protokołu dyplomatycznego, będą odpowiadać na przesyłane mailowo pytania dotyczące m.in. takich problemów jak: dobieranie ubioru do konkretnych sytuacji, tytułowanie, wręczanie wizytówek, korzystanie z poczty elektronicznej, używanie telefonu komórkowego, zachowanie na bankiecie, przygotowywanie menu na przyjęcia biznesowe, kupowanie i wręczanie prezentów czy tworzenie oficjalnych pism.

„Savoir vivre od bardzo dawna nie jest domeną tylko dyplomatów i arystokracji. Nasz sukces w kontaktach międzyludzkich, a co za tym idzie w biznesie, w dużej mierze zależy od naszych umiejętności właściwego zachowania się we właściwym miejscu. Coraz więcej naszych klientów ma świadomość, że savoir vivre to ważny element  PR ” – dodaje Jarczyński.

Jak to działa?
1. Aby uzyskać odpowiedź na pytanie związane z konkretnym problemem, wystarczy wypełnić formularz, który jest na stronie www.papr.pl/ersvp
2. PAPR zobowiązuje się do odpowiedzi na pytanie w ciągu 24h.

www.papr.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top