Serwis firmowy evolutionmedia.pl już dostępny w internecie

W internecie pojawiła się pełna wersja serwisu internetowego Evolution Media Net. Dzięki premierze serwisu możemy zapoznać się z portfolio wydawców nowej sieci reklamowej.

Serwis firmowy evolutionmedia.pl został podzielony na kilka sekcji. Najważniejsze części to sekcje dla reklamodawców i dla wydawców, to do nich głównie skierowany jest serwis. W części dla reklamodawców użytkownik może w pełni poznać ofertę sieci i zapoznać się z modelami emisji i rozliczeń kampanii w sieci. Rozbudowana sekcja witryn daje możliwość przeglądania portfolio sieci, każda witryna została opisana i przedstawiona na osobnej stronie.

Serwis firmowy evolutionmedia.pl już dostępny w internecie 1

W sekcji witryny można również przeglądać skład kanałów tematycznych. Po premierze serwisu www po raz pierwszy można się zapoznać się ze wszystkimi kanałami tematycznymi jakie występują w Evolution Media Net, okazuje się, że jest ich 16 i pogrupowano w nich blisko 350 witryn. Sekcja dla wydawców daje możliwość zapoznania się ze sposobem funkcjonowania sieci reklamowej od strony witryny z nią współpracującej. Wydawcy znajdą tu opis modelu współpracy, oraz rozliczania kampanii. Mają również możliwość wysłania zgłoszenia.

Marzec sieć Evolution Media Net zaczyna z portfolio 350 witryn i zasięgiem 13,5 Real Users.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry