Serwis firmowy evolutionmedia.pl już dostępny w internecie

W internecie pojawiła się pełna wersja serwisu internetowego Evolution Media Net. Dzięki premierze serwisu możemy zapoznać się z portfolio wydawców nowej sieci reklamowej.

Serwis firmowy evolutionmedia.pl został podzielony na kilka sekcji. Najważniejsze części to sekcje dla reklamodawców i dla wydawców, to do nich głównie skierowany jest serwis. W części dla reklamodawców użytkownik może w pełni poznać ofertę sieci i zapoznać się z modelami emisji i rozliczeń kampanii w sieci. Rozbudowana sekcja witryn daje możliwość przeglądania portfolio sieci, każda witryna została opisana i przedstawiona na osobnej stronie.

Serwis firmowy evolutionmedia.pl już dostępny w internecie 1

W sekcji witryny można również przeglądać skład kanałów tematycznych. Po premierze serwisu www po raz pierwszy można się zapoznać się ze wszystkimi kanałami tematycznymi jakie występują w Evolution Media Net, okazuje się, że jest ich 16 i pogrupowano w nich blisko 350 witryn. Sekcja dla wydawców daje możliwość zapoznania się ze sposobem funkcjonowania sieci reklamowej od strony witryny z nią współpracującej. Wydawcy znajdą tu opis modelu współpracy, oraz rozliczania kampanii. Mają również możliwość wysłania zgłoszenia.

Marzec sieć Evolution Media Net zaczyna z portfolio 350 witryn i zasięgiem 13,5 Real Users.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry