Serwis wiedzy od GG Network

NakreceniEksperci.pl – to nowy serwis internetowy typu „jak to zrobić?” przygotowany przez spółkę GG Network. Internauci mogą zostać sami ekspertami, jak i korzystać z porad innych użytkowników serwisu. Portal bazuje na licznej a zarazem unikatowej zawartości filmów on-line pomocnych w szeroko pojmowanej nauce.  Obecnie w serwisie opublikowanych jest już blisko 500 klipów.

Docelowo strona zawierać ma tysiące kilkuminutowych materiałów wideo – poradników dla wszystkich, który chcą się czegokolwiek nauczyć: od akademickiej i szkolnej wiedzy przydatnej uczniom i studentom (omawianie zagadnień, zadań i doświadczeń naukowych, zawartych w programach nauczania),  poprzez praktyczną znajomość codziennych spraw (wymiana koła w samochodzie, zaparzenie kawy, kulinaria, wiązanie krawata), do ciekawostek (prosta elektronika, zjawiska fizyczne, etc).

Jakie filmy mają szansę znaleźć się w serwisie? Pomysłowe, dobre, ciekawe. Wydawca serwisu zachęca: „Pokaż nam co potrafisz , czego możemy się od Ciebie nauczyć… a uczynimy Cię naszym Ekspertem w tej dziedzinie… Świetnie radzisz sobie ze zmianą koła w aucie? Pokażesz jak stać na głowie? Nauczysz nas pisać cyrylicą? Doskonale! Pokaż nam to, na takie filmy czekamy! Aha, nie musisz mieć profesjonalnej kamery – internetowa czy wbudowana w telefonie zupełnie wystarczy”.

Ekspertem może zostać każdy internauta pod warunkiem przesłania ciekawych filmów, które muszą przejść weryfikację wydawcy serwisu. Filmy mogą być nakręcone nawet kamerą w telefonie – liczy się jakość merytoryczna.

www.NakreceniEksperci.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry