Siatkarze.pl najciekawszą domeną tygodnia [ciekawe domeny]

Od kilku tygodni żyjemy sportem, przede wszystkim siatkówką. Może warto zainwestować w dobrą domenę o tej tematyce? Przejrzeliśmy dla Was giełdy domen w poszukiwaniu ciekawych nazw.

ID-100256378W ostatnim tygodniu przedstawialiśmy domeny o tematyce edukacyjnej, gdzie według nas najciekawszą nazwą była gotuj.tv. Naszym faworytem w dzisiejszym zestawieniu jest domena siatkarze.pl, której właścicielem możemy być już za 12 500 zł. Zainteresowanie tą dyscypliną jest ogromne i wydaje się, że jeśli mamy w planach projekt związany z tą tematyką to warto zainwestować w tak ciekawą nazwę. Co ciekawe, konkurencyjna domena koszykarze.pl może być nasza już 300 zł.

Inną dobrą propozycją, niestety też dość kosztowną, jest rowermiejski.pl wystawiony w cenie blisko 3 000 EUR.  Dla wielu poza zasięgiem finansowym znajdzie się też domena mecz.tv w cenie 65 000 zł.

Posiadając kwotę do 10 000 zł warto przyjrzeć się jeszcze domenie schudnac.pl (8 000 zł) i trenujmy.pl (5 000 zł),

W segmencie domen tańszych niestety nie znajdziemy zbyt wielu interesujących nazw. Warto jednak przyjrzeć się supercup.pl (150 zł) czy tanibasen.pl (50 zł). Znajdziemy też takie propozycje jak … euro2080.pl (30 zł).

Zachęcamy do szukania ciekawych nazw dla nowych projektów nie tylko na giełdach domen, ale również na rynku pierwotnym. Wierzymy, że tam również znajdziecie wiele ciekawych propozycji.

Autorem zdjęcia jest tigger11h.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry