Skąpiec porównuje kredyty

Serwis Skąpiec.pl zaoferował swoim użytkownikom kolejną usługę – porównanie ofert banków oraz instytucji finansowych.
Zaadresowana jest ona zarówno do internautów potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki, jak i osób poszukujących informacji na temat ubezpieczeń czy lokat.

W ramach działu Finanse dostępne są 3 sekcje:
– Kredyty
– Ubezpieczenia
– Inwestycje

Głównym atutem działu Finanse jest łatwość, z jaką internauci mogą zapoznać się z wybranymi instrumentami finansowymi. Warto też zwrócić uwagę na skondensowanie treści i ich przejrzystą strukturę.

– Każdy, kto dokonuje za pośrednictwem Skąpca zakupu droższego sprzętu i potrzebuje kredytu, może błyskawicznie przeanalizować oferty poszczególnych instytucji – zapewnia Monika Janiszewska, specjalista ds. PR serwisu.

Wystarczy określić w specjalnym okienku kwotę potrzebnego kredytu.
Pojawią się wówczas oferty konkretnych podmiotów wraz z najważniejszymi informacjami. Internauci dowiedzą się czy do zaciągnięcia kredytu potrzebne będą jakiekolwiek zaświadczenia, poznają przybliżony termin, w jakim zapadnie decyzja o przyznaniu kredytu, a także przewidywany termin jego wypłaty. W kilka sekund obliczą również wysokość miesięcznej raty kredytu, dostosowaną do wybranego okresu spłaty.

Skąpiec.pl prezentuje również wiele cennych wskazówek skierowanych do osób planujących zainwestowanie posiadanego kapitału. Warto wspomnieć tu choćby o rankingu najwyżej oprocentowanych terminowych lokat bankowych.

Wprowadzenie do Skąpca działu Finanse to wynik współpracy partnerskiej rozpoczętej z serwisem Hipermarketfinansowy.pl.

– Dzięki niej osoby korzystające ze Skąpca mają szansę zapoznać się z ofertą ponad 40 instytucji finansowych. Staramy się wzbogacać naszą stronę o kolejne, przydatne z punktu widzenia internautów informacje, i jest to naturalny krok w rozwoju serwisu.

Rynek usług finansowych bardzo prężnie się rozwija i – podobnie jak w przypadku sklepów internetowych – coraz trudniej jest dotrzeć do rzeczywiście atrakcyjnej oferty.

– Mamy nadzieję, że zaprezentowana opcja ułatwi internautom poruszanie się w świecie finansów i zapewni większą swobodę w spełnianiu zakupowych marzeń – informuje Janiszewska.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry