Skazany na święta

Opublikowano: 20 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Co było pierwsze? Jajko czy kura, kura czy jajko? To teraz nieistotne, bo internautów czeka prawdziwa zagadka: Czy Jajo uratuje Kurczaka przed zbliżającymi się świętami? Zwiastuny już na www.skazanynaswieta.pl.
Nieważne, jak Kurczak znalazł się w najbardziej strzeżonym wiezieniu, z którego nikt jeszcze nie zbiegł. Ważne jednak, że pragnie wolności na święta, jak my wszyscy! Jedyna nadzieja w jego dzielnym bracie – Jaju. Ten ma misterny plan… na sobie. Tak wydzierganej pisanki nikt nie jeszcze widział! 

Jajo najpierw trafia za kratki, jak jego braciszek, rozwala celę łyżeczką do jajek, a na końcu postanawia przekopać się do klatki swojego nieposłusznego brata Kurczaka. Czy tak misterny plan Jaja ma szanse na powodzenie? Czasu zostało niewiele, każda sekunda jest na wagę złota. Kurczak i Jajo muszą wydostać się z więzienia do Wielkiej Niedzieli. Internauci mogą dorzucić trzy grosze do sukcesu. W końcu idzie Wielkanoc! Wystarczy, że będą kopać tunel razem z Jajem i śledzić kolejne odcinki serialu. Do dzieła!

Braci już dzielnie wspierają WINIARY i Adv.pl.

www.skazanynaswieta.pl

Hanna LaskowskaSkazany na święta

Podziel się!

O autorze

hania