Ślubowisko.pl dla dzieci z Domów Dziecka

Trwa ogólnopolska akcja „Dar Par”. Motywacją do przeprowadzenia akcji jest modna i szczytna tendencja składanie młodej parze – zamiast kwiatów – podarunków dla Domów Dziecka., która staje się coraz popularniejsza również w Polsce.

Pomysł i idea są wspaniałe, jednak dary, kierowane do konkretnych ośrodków, często nie są adekwatne do konkretnych potrzeb Domów Dziecka. Dlatego portal Ślubowisko.pl postanowił przygotować raport, który pomoże w określeniu i skonkretyzowaniu zapotrzebowania na konkretne produkty w skali ogólnopolskiej oraz w poszczególnych regionach.

Taki raport, dostępny na witrynie www.slubowisko.pl, dostarczy wszelkich informacji, gdzie znajdują Ośrodki wychowawcze, ile jest w nich wychowanków i w jakim wieku oraz jakie produkty są w nich potrzebne. Raport zawiera ilościowe oraz jakościowe dane dotyczące zapotrzebowania, jest najaktualniejszym dokumentem tego typu, który odzwierciedla rzeczywiste potrzeby ośrodków. Z takim zapleczem informacji i wiedzy, młode pary będą wiedzieć, co, gdzie i komu należy przekazać. Jest to również informacja, którą pary mogą przekazać wraz z zaproszeniem na całą ceremonię. W efekcie, odpowiednie produkty trafią w miejsca, gdzie naprawdę będą potrzebne.

www.slubowisko.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top