Sodexho Pass z twórcą gry Wiedźmin

Opublikowano: 21 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

Firma Sodexho Pass podpisała umowę o współpracy z CD Projekt – wydawcą interaktywnego oprogramowania rozrywkowego, producentem gry Wiedźmin. Do sprzedawanych w okresie przedświątecznym Kuponów Podarunkowych Sodexho Pass będą dodawane kupony promocyjne umożliwiające zakup w salonach Empik wybranych gier CD Projekt z rabatem, w tym tegorocznego przeboju na rynku gier komputerowych, którym jest gra Wiedźmin.

„W tym roku przygotowujemy dla naszych Klientów ponad 2 mln Pakietów SMART –  unikalnych zestawów kuponów promocyjnych pozwalających użytkownikom Kuponów Sodexho Pass korzystać z atrakcyjnych rabatów. To właśnie do nich dołączone będą kupony promocyjne na gry CD Projekt. Jesteśmy przekonani, że wielu pracowników, którzy zostaną obdarowani na święta kuponami Sodexho Pass ucieszy się z 15% rabatu na grę Wiedźmin – wymarzonego prezentu gwiazdkowego dla młodych, a także tych trochę starszych chłopców. Jednocześnie cieszy nas pierwszy w historii Sodexho Pass w Polsce tego typu kontrakt z producentem. To oryginalny pomysł wykorzystania kuponów Sodexho Pass do promocji wybranych produktów, a nie całego koszyka zakupów w konkretnym punkcie handlowym” – mówi Paweł Sobieraj, koordynator ds. współpracy z akceptantami.

W ramach współpracy z Sodexho Pass, CD Projekt, promuje kilka pozycji ze swojej oferty. Na skierowane do najmłodszych graczy programy edukacyjne „Królik Bystrzak” oraz gry z serii Scooby Doo użytkownicy Kuponów Sodexho Pass otrzymają 25% rabatu w salonach Empik. Z kolei 15% rabaty będą obowiązywać na gry: Wiedźmin, Sega Rally, Sam & Max, Word in  Conflict oraz Lost Planet.

         
„Wiedźmin to nasz największy dotychczasowy projekt. To również pierwsza tego typu produkcja w Polsce, przygotowana z takim rozmachem i przy nakładach finansowych rzędu 22 milionów złotych. Od dnia premiery notujemy dynamiczną sprzedaż Wiedźmina i zakładamy, że przed świętami zainteresowanie jeszcze bardziej wzrośnie. Z myślą o tych, którzy chętnie sprezentowaliby swoim bliskim gry komputerowe przygotowaliśmy specjalną promocję w Pakiecie SMART Sodexho Pass.” – mówi Maciej Sachmaciński, Product Manager w CD Projekt.

Hanna LaskowskaSodexho Pass z twórcą gry Wiedźmin

Podziel się!

O autorze

hania