Śpij spokojnie – Sleep Cycle alarm clock

Zestawienie “New Year New You” przygotowane przez zespół AppStore promuje szeroko rozumiany rozwój osobisty. Wszystkim, którzy jeszcze nie mieli czasu aby zerknąć do tej kategorii zdecydowanie polecamy – może uda się wreszcie zrealizować postanowienia noworoczne?

Z wymienionej kategorii szczególnie chcielibyśmy polecić Wam aplikację Sleep Cycle alarm clock. Jeśli uważacie, że sen jest jedną z ważniejszych rzeczy w Waszym życiu i chcielibyście uniknąć wstawania z podkrążonymi oczami i ciągłego uczucia zmęczenia to program ten może Wam pomóc. Aplikacja działa jak budzik, z tą różnicą, że nie podajemy godziny o której ma włączyć się alarm, a czas w którym najpóźniej musimy wstać. Sleep Cycle wybudzi nas w najbardziej dogodnym momencie, tak więc będziemy czyli się wyspani po przebudzeniu, nawet jeśli spaliśmy krócej o 30 minut niż planowaliśmy.

Jak to działa? Program analizując nasze ruchu dopasowuje je do konkretnej fazy snu i stara nas się wybudzić w momencie, gdy nasz sen jest bardzo płytki.

Sprawdzałem działanie na kilku łóżkach – jedyne co mogę napisać to “Zdecydowanie polecam”. Aplikacja ma jeszcze tę zaletę, że po kilkunastu przebudzeniach sami zauważycie jak wygląda Wasz cykl snu i będziecie w stanie wyrobić w sobie nawyki, które pozwolą wstawać wypoczętym.

Cena aplikacji to 0,79 euro.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry