Śpij spokojnie – Sleep Cycle alarm clock

Opublikowano: 2 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Zestawienie „New Year New You” przygotowane przez zespół AppStore promuje szeroko rozumiany rozwój osobisty. Wszystkim, którzy jeszcze nie mieli czasu aby zerknąć do tej kategorii zdecydowanie polecamy – może uda się wreszcie zrealizować postanowienia noworoczne?

Z wymienionej kategorii szczególnie chcielibyśmy polecić Wam aplikację Sleep Cycle alarm clock. Jeśli uważacie, że sen jest jedną z ważniejszych rzeczy w Waszym życiu i chcielibyście uniknąć wstawania z podkrążonymi oczami i ciągłego uczucia zmęczenia to program ten może Wam pomóc. Aplikacja działa jak budzik, z tą różnicą, że nie podajemy godziny o której ma włączyć się alarm, a czas w którym najpóźniej musimy wstać. Sleep Cycle wybudzi nas w najbardziej dogodnym momencie, tak więc będziemy czyli się wyspani po przebudzeniu, nawet jeśli spaliśmy krócej o 30 minut niż planowaliśmy.

Jak to działa? Program analizując nasze ruchu dopasowuje je do konkretnej fazy snu i stara nas się wybudzić w momencie, gdy nasz sen jest bardzo płytki.

Sprawdzałem działanie na kilku łóżkach – jedyne co mogę napisać to „Zdecydowanie polecam”. Aplikacja ma jeszcze tę zaletę, że po kilkunastu przebudzeniach sami zauważycie jak wygląda Wasz cykl snu i będziecie w stanie wyrobić w sobie nawyki, które pozwolą wstawać wypoczętym.

Cena aplikacji to 0,79 euro.

Sylwester KozakŚpij spokojnie – Sleep Cycle alarm clock

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.