Spisek Bogatych za darmo w Internecie

Najnowsza książka Roberta Kiyosaki „Spisek bogatych” opisuje nowe zasady rządzące pieniędzmi po załamaniu gospodarczym w 2008/2009 roku. Ze względu na aktualność treści książka jest publikowana zupełnie za darmo w Internecie.

Książka „Spisek bogatych. Osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi” powstała, jako odpowiedź na kryzys gospodarczy, jaki dotknął w ostatnim czasie świat. Aby nie tracić na aktualności treści, traktującej o zarządzaniu finansami w zupełnie nowej rzeczywistości gospodarczej, Robert Kiyosaki zdecydował się publikować książkę w Internecie, gdzie nie ma długiego cyklu wydawniczego.

Spisek Bogatych za darmo w Internecie 1– Odpowiednia książka, w odpowiednim czasie, w odpowiedniej cenie – podkreśla Kiyosaki, odnosząc się do darmowego i powszechnego dostępu w sieci swojej nowej publikacji. – To nie pora na tradycyjne odpowiedzi. Ta książka potrzebna jest w tej chwili i Internet pozwoli nam dotrzeć z nią do ludzi natychmiast – dodaje autor bestsellera „Bogaty ojciec, Biedy ojciec”.

Język polski jest pierwszym, na który przetłumaczono „Spisek bogatych”. Książka pisana i publikowana była w Stanach Zjednoczonych od początku 2009 roku.

Dla Internautów znad Wisły książka jest dostępna od września 2009 roku. Od tego czasu na platformie www.SpisekBogatych.pl co dwa tygodnie udostępniany jest kolejny rozdział książki. W tym nietypowym projekcie Roberta Kiyosaki uczestniczy już ponad trzy tysiące Polaków.

Logując się na stronę projektu nie tylko można poznać osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi, ale też uczestniczyć w dyskusjach na tematy podejmowane w kolejnych rozdziałach. „Spisek bogatych” to projekt interaktywny, otwarty na informacje zwrotne i komentarze od czytelników, które będą włączane do książki w miarę jej powstawania.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry