Społeczna Akademia Nauk partnerem projektu o e-administracji [art. spons.]

Opublikowano: 18 marca 2014. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi:

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi jest partnerem międzynarodowego projektu ELGI – eLearning for eGovernment (elgi-project.eu), którego celem jest pogłębienie wiedzy na temat e-administracji w Europie.

ELGI_logoInteroperacyjność  to zdolność systemów informatycznych do przetwarzania, magazynowania i wymiany dokumentów elektronicznych przy użyciu jednolitych standardów technologicznych i procesów. W erze rozwiniętego społeczeństwa informacyjnego, interoperacyjność systemów informacyjnych różnych organizacji, zarówno publicznych jak i prywatnych, staje się głównym czynnikiem dla wydajności gospodarki.

Systemy e-government muszą być tworzone w oparciu o przepływ informacji pomiędzy ich użytkownikami (np. administracja publiczna), instytucjami legislacyjnymi oraz tworzącymi systemy IT.

W ramach projektu opracowany został kurs e-learningowy który porusza powyższe zagadnienia, Kurs jest dostępny w języku polskim i angielskim.

Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnym kursie pilotażowym prosimy o kontakt:

Piotr Goetzen (koordynator merytoryczny)  goetzen@spoleczna.pl lub

Marta Kędzia (koordynator administracyjny)  mkedzia@spoleczna.pl 

Ukończenie kursu potwierdzone jest certyfikatem uczestnictwa.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: http://elgiproject.eu/

belkaueProjekt realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”.

Projekt i jego treść odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autorów i Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

Sylwester KozakSpołeczna Akademia Nauk partnerem projektu o e-administracji [art. spons.]

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.