spożywka.pl – serwis branżowy dla FMCG

Opublikowano: 14 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sensem istnienia serwisu spożywka.pl jest stworzenie i prowadzenie internetowej platformy komunikacji dla branży dóbr szybkozbywalnych.

Serwis jest przeznaczony dla wszystkich uczestników rynku: producentów, dystrybutorów i sprzedawców detalicznych.

W serwisie znajdziemy m.in. informacje z rynku, raporty na temat przetargów, katalogu produktów dostępnych na polskim rynku czy też forum tematyczne.

Serwis zamierza utrzymywać się z reklam, sprzedaży usług dla użytkowników oraz organizacji życia branżowego (konferencje, targi, spotkania).

Twórcą serwisu jest .Barman Productions, znana m.in. x produkcji audycji „@@wSieci” dla Progamu 3 Polskiego Radia (w latach 2000 – 2002, wspólnie z TOtamTO Art&Media) oraz „TV4 Kropka.pl” dla telewizji TV4 (w roku 2001, wspólnie z TOtamTO Art&Media), produkowała serwisy internetowe, projektowała okładki płyt i reklamy prasowe. Spożywka.pl jest pierwszym samodzielnym, a zarazem tak dużym przedsięwzięciem .Barman Productions.

http://www.spozywka.pl

Sylwester Kozakspożywka.pl – serwis branżowy dla FMCG

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.