Stanowisko TP SA w sprawie dzierżawy łączy

Opublikowano: 11 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Telekomunikacja Polska SA w żaden sposób nie ogranicza dostępu do usługi dzierżawy łączy. Takie stanowisko spółka przekazała Prezesowi URT.

Poniżej znajduje się treść stanowiska TP SA w sprawie dzierżawy łączy.

„Kroki, które TP SA podjęła w sprawie dzierżawy łączy, mają na celu jedynie egzekwowanie zasad ich użytkowania zgodnie z warunkami umowy, a nie ograniczanie dostępu do usługi. TP SA odnotowuje nadużycia niezgodne z umową i cennikiem, polegające na wykorzystywaniu przez część dzierżawców np. łączy telefonicznych do budowy łączy cyfrowych o przepustowości powyżej 64 kb/s. Takie zachowania zakłócają pracę sieci i pogarszają jakość usług świadczonych na rzecz innych użytkowników.

Aby przeciwdziałać tym praktykom TP SA rozpoczęła instalację urządzeń, które zapewniają wykorzystanie dzierżawionego łącza zgodnie z parametrami określonymi w umowie. Działania takie podjęto jedynie w kilkudziesięciu przypadkach na wiele tysięcy łączy dzierżawionych w całym kraju. Dzięki temu wszyscy abonenci TP SA otrzymują usługi o odpowiedniej jakości”.

http://www.tpsa.pl

Sylwester KozakStanowisko TP SA w sprawie dzierżawy łączy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.