Start WspolnaChata.pl

WspolnaChata.pl to nowo powstały serwis ogłoszeniowy, skierowany do ludzi młodych, poszukujących na czas studiów, pracy czy też wyjazdów pokoju lub mieszkania do wynajęcia.
Odbiorcami serwisu WspolnaChata.pl są z założenia nie tylko młodzi ludzie poszukujący współlokatora do swojego mieszkania, czy też sami pragnący wynająć nieruchomość, ale również osoby, które zajmują się wynajmowaniem lokali mieszkalnych. Serwis umożliwia zamieszczenie takowych ogłoszeń bez konieczności uiszczania jakiejkolwiek opłaty.

Ogłoszenia zamieszczone w portalu są bardzo szczegółowe. Zarówno poszukujący mieszkania, jak i osoby zamieszczające tu anonse za pośrednictwem zaawansowanej wyszukiwarki mają możliwość sprecyzowania swoich wymagań dotyczących poszukiwanej nieruchomości oraz przyszłego współlokatora lub lokatora. Osoby szukające nieruchomości mogą nie tylko zapoznać się z precyzyjnym opisem obiektu, sprawdzić jego lokalizację na mapie, ale również bezpośrednio skontaktować się z ogłoszeniodawcą za pomocą specjalnego formularza. Do każdego ogłoszenia w portalu WspolnaChata.pl dodawane są dane teleadresowe osób oferujących wynajem, co umożliwia zainteresowanym ogłoszeniem kontakt z nimi o odpowiedniej porze dnia.

Dzięki serwisowi WspolnaChata.pl osoby o podobnych osobowościach i zainteresowaniach mają szansę na wspólne zamieszkanie w wybranym lokalu.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry