Startuje map2.pl – sklep z mapami lotniczymi

Opublikowano: 5 listopada 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Właścicielem projektu map2.pl jest MGGP Aero, specjalizująca się w dostarczaniu danych z pułapu lotniczego. Firma dostarcza dane m.in. dla Google czy Zumi.

Według zapewnień uruchomienie sklepu, w którym możemy kupić zdjęcia lotniczne wybranego terenu to dopiero pierwszy krok. Twórcy chcą również aby serwis stał się miejscem kontaktowym dla fanów zdjęć lotniczych.

map2pl-glowna

Od dłuższego czasu obserwowaliśmy podobne rozwiązania na świecie. Widząc potencjał systemów e-commerce podjęliśmy decyzję o współpracy z jednym z największych producentów map cyfrowych w Polsce. Zaowocowało to wprowadzeniem na rynek unikatowego rozwiązania umożliwiającego sprzedaż zdjęć lotniczych. Sklep map2.pl wyróżnia wysokiej jakości mapa Polski – oparta na technologii Emapi łódzkiej firmy EMAPA – dająca Użytkownikom możliwość przeglądania, wyszukiwania i wyboru danego obszaru – powiedział Jacek Siedlik, prezes MGGP Aero.

Sylwester KozakStartuje map2.pl – sklep z mapami lotniczymi

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.