Startuje serwis KodyBony.pl – nowy gracz na rynku kuponów rabatowych

Opublikowano: 7 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Obecnie w bazie serwisu KodyBony.pl znajdują się kody zniżkowe do ponad 200 sklepów. Serwis chce przyciągnąć kupujących brakiem rejestracji i łatwością korzystania. 

Co ważne, kupony są sprawdzane przez zespół serwisu. Stronę KodyBony.pl założyła firma CouponDunia Media, właściciel serwisu z kuponami w Indiach – coupondunia.in.

kodybony

Obserwuję polski rynek e-commerce od 2 lat i uważam, że naszedł właściwy moment, aby wejść do Polski z naszym serwisem. Systematycznie rośnie udział zakupów online w całej sprzedaży detalicznej. Od 2,5% trzy lata temu, do 3,8% w zeszłym roku. Co więcej, Cushman & Wakefield prognozuje dalszy wzrost – do 4,6% na rok 2013. Sama wartość rynku e-commerce rośnie ok 20% rok do roku. Jednocześnie coraz więcej Polek i Polaków robi zakupy w internecie oraz poszukuje najkorzystniejszych i najtańszych ofert – powiedział Sameer Parwani założyciel i CEO CouponDunia, .

Poza Polską Coupondunia uruchomiła podobne serwisy w Turcji, Brazylii oraz Indonezji.

Sylwester KozakStartuje serwis KodyBony.pl – nowy gracz na rynku kuponów rabatowych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.