STOP piratom płatniczym – wterminie.pl

Ruszyła ogólnopolska akcja wspierająca terminowe spłacanie należności. Zatory płatnicze stanowią zmorę dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw dysponujących niedużym kapitałem obrotowym. Dla ponad 63% przedsiębiorców MŚP trudności ze ściąganiem należności należy do największych wyzwań i barier rozwoju.


„Przeprowadziliśmy rozmowy z wieloma przedsiębiorcami i doszliśmy do wniosku, że nieterminowe płatności wynikają nie tylko z trudnej sytuacji finansowej przedsiębiorstw. Częstą przyczyną jest ogólnie rozumiany brak dyscypliny. Zagoniony przedsiębiorca skupia się na pozyskiwaniu i obsłudze klientów, a na pilnowanie terminowych spłat wystawionych już faktur często nie ma czasu. Zamierzamy ten problem rozwiązać i udostępnić małym i średnim przedsiębiorcom proste w użyciu, funkcjonalne narzędzie, które ich odciąży w żmudnych zadaniach dyscyplinowania płatników. Dodatkowo chcemy promować kontrahentów, którzy regularnie płacą zobowiązania, tak by na bazie zbudowanego kapitału zaufania mogli pozyskiwać nowych klientów i jeszcze lepiej się rozwijać” – mówi Marzena Bednarczyk, spec. ds. marketingu akcji wterminie.pl.

Przedsiębiorcy, których borykają się z problemami zatorów płatniczych powinni zarejestrować się na stronie wterminie.pl. W ciągu najbliższych dni zarejestrowani otrzymają dalsze instrukcje oraz atrakcyjną propozycję na rozwiązanie palącego problemu piratów płatniczych.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry