Stopklatka chce nadawać w standardzie DVB-T

Opublikowano: 27 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Stopklatka S.A. złożyła 25 lutego 2013 roku wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji  w sprawie przyznania koncesji na rozpowszechnianie programu pod nazwą STOPKLATKA TV w standardzie DVB-T.1

W ofercie STOPKLATKI TV ma się znaleźć kino fabularne, dokumentalne i animowane – zarówno polskie, jak i światowe. Poza filmami stacja planuje emitować programy edukacyjne i publicystyczne poświęcone kinu, prezentować sylwetki twórców, wywiady oraz aktualności ze świata filmu.

Zgodnie z wymogami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w przypadku otrzymania koncesji kanał będzie rozpowszechniany w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej i powinien rozpocząć nadawanie do 28 kwietnia 2014 r.

Sylwester KozakStopklatka chce nadawać w standardzie DVB-T

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.