Stopklatka News: filmowe wiadomości w telefonie

Stopklatka.pl, najstarszy w Polsce internetowy portal filmowy, wypuszcza na rynek Stopklatka News, mobilny serwis informacyjny dostarczający najnowszych wiadomości ze świata kina i rozrywki. Aplikacja będzie dostępna za darmo na platformach Android oraz iOS.

Stopklatka NewsStopklatka News ma minimalistyczną formę podporządkowaną wygodzie, łatwości czytania wiadomości oraz szybkiemu dzieleniu się nimi z innymi użytkownikami w kanałach social media.

Dzięki aplikacji mamy dostęp do przewijanej listy najnowszych wiadomości i poszczególnych artykułów. Z poziomu artykułu możemy udostępniać treści innym. Wielkość czcionek może być dostosowana do naszych potrzeb lub do wielkości ekranu, na którym korzystamy z aplikacji. Publikowane informacje pochodzą z serwisu Stopklatka.pl. Dostęp do treści będzie możliwy także w trybie offline.

Pracując nad Stopklatka News mieliśmy w zamyśle stworzenie prostej, intuicyjnej i niezajmującej wiele miejsca aplikacji. Na rynku jest dostępnych wiele skomplikowanych aplikacji, które w wyniku nawału funkcjonalności są mało czytelne dla użytkownika. Nasz program jest zupełnie inny – dzięki temu osiągnęliśmy minimum formy zachowując jednocześnie maksymalną użyteczność, którą odbiorcy codziennych informacji z pewnością docenią – powiedział Jarosław Grzesica, odpowiedzialny za rozwój produktów w Stopklatce.

Aplikacja będzie promowana w mediach pod hasłem: „W autobusie, na kawce, w potrzebie.” Stopklatka planuje również prowadzenie cyklicznych akcji konkursowych dla użytkowników aplikacji, w których do wygrania będą m.in. interesujące filmy.

W chwili obecnej Stopklatka posiada dwie aplikacje mobilne: wspomnianą Stopklatka News oraz bardziej rozbudowaną, składającą się z trzech zakładek (wiadomości, nowości oraz repertuar kin) aplikację Stopklatka.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry