Stopklatka.pl i Esensja.pl podejmują współpracę

Portal Stopklatka.pl oraz serwis Esensja.pl łączą siły. Internetowi gracze zajmujący się szeroko rozumianą kulturą rozpoczynają współpracę w obszarze wymiany treści i wspólnego pozyskiwania partnerów do współpracy.

Serwis Esensja.pl, będzie dostępny w domenie Stopklatka.pl pod adresem esensja.stopklatka.pl. Dodatkowo Stopklatka będzie reprezentować serwis Esensja.pl przed reklamodawcami i domami mediowymi w celu pozyskiwania reklamy.

esensja

„Esensja” jest jednym z największych i najbardziej znanych kulturalnych serwisów internetowych w Polsce, poświęconym szeroko pojętej kulturze popularnej i rozrywce. Powstała w 2000 r. poprzez połączenie dwóch prekursorskich w Polsce magazynów internetowych – „The Valetz Magazine” (12 numerów w latach 1998-2000) i „Framzety” (8 numerów w latach 1999-2000).

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry