Stopklatka.pl i Esensja.pl podejmują współpracę

Opublikowano: 25 lipca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal Stopklatka.pl oraz serwis Esensja.pl łączą siły. Internetowi gracze zajmujący się szeroko rozumianą kulturą rozpoczynają współpracę w obszarze wymiany treści i wspólnego pozyskiwania partnerów do współpracy.

Serwis Esensja.pl, będzie dostępny w domenie Stopklatka.pl pod adresem esensja.stopklatka.pl. Dodatkowo Stopklatka będzie reprezentować serwis Esensja.pl przed reklamodawcami i domami mediowymi w celu pozyskiwania reklamy.

esensja

„Esensja” jest jednym z największych i najbardziej znanych kulturalnych serwisów internetowych w Polsce, poświęconym szeroko pojętej kulturze popularnej i rozrywce. Powstała w 2000 r. poprzez połączenie dwóch prekursorskich w Polsce magazynów internetowych – „The Valetz Magazine” (12 numerów w latach 1998-2000) i „Framzety” (8 numerów w latach 1999-2000).

Dawid ZarazińskiStopklatka.pl i Esensja.pl podejmują współpracę

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.