Strona internetowa: Sylwester w Krakowie

Od dziś działa oficjalna strona internetowa Sylwestra na Rynku Głównym w Krakowie przygotowana przez Agencję Interaktywną Grupa Adweb.
Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie to największa w Polsce impreza plenerowa odbywająca się tej wspaniałej nocy. Rok temu bawiło się na niej wspólnie ponad 120 tys. ludzi. Z roku na rok impreza przyciąga także coraz więcej turystów. Między innymi z myślą o nich Grupa Adweb stworzyła serwis umożliwiający zdobycie wszelkich niezbędnych informacji o tym wyjątkowym wydarzeniu.

Na stronie www.sylwester.krakow.pl każdy użytkownik znajdzie informacje o tegorocznych wykonawcach, a także dowie się jak wrócić z imprezy do domu. Przewidziano nawet coś dla tych osób, które nie zamierzają bawić się na Rynku Głównym tej nocy – na stronie znalazły się informacje o utrudnieniach w ruchu związanych z imprezą.

Przygotowanie strony Sylwestra na Rynku Głównym to kolejna realizacja Agencji Interaktywnej Grupa Adweb dla Krakowskiego Biura Festiwalowego. Specjalizująca się w komunikacji marketingowej w Internecie agencja współpracowała już z KBF m.in. przy promocji V edycji międzynarodowego Festiwalu Sacrum-Profanum.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry