Studiuj ze studiuj.pl

Internetowy serwis edukacyjny Studiuj.pl uruchomił nowy dział poświęcony studiowaniu na uczelniach wyższych. Jego kluczowym elementem jest wyszukiwarka, dzięki której można znaleźć konkretne grupy kierunków w danym regionie czy mieście.

Baza zawiera dane dotyczące wszystkich uczelni państwowych oraz niepaństwowych w Polsce i jest na bieżąco aktualizowana przez same uczelnie. Do interesującego kierunku można dotrzeć poprzez wyszukiwarkę, według kryterium m. in. grupy kierunków, miasta, województwa, trybu czy typu. – Chodzi o to, aby przyszły student otrzymał pełną i aktualną informację o możliwościach studiowania w Polsce – mówi Anna Lach z redakcji Studiuj.pl.

Serwis zawiera również artykuły związane ze studiowaniem, a także z wszystkim, co ze studiami jest związane. Znaleźć można w nim testy i zestawy egzaminacyjne, trendy na rynku pracy, porady, a także opinie studentów i absolwentów. Przygotowane zostały również odrębne działy związane z maturą, językami obcymi oraz studiami za granicą. – Chcemy, aby przyszły student mógł znaleźć wszystkie interesujące go informacje, począwszy już od szkoły średniej – mówi A. Lach. – Oferta edukacyjna szkół wyższych jest w Polsce bardzo szeroka, dlatego celem Studiuj.pl jest pomoc użytkownikowi w świadomym wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej – dodaje.

Studiuj.pl zarabiać będzie głównie na płatnych priorytetach wyszukiwania, reklamie oraz prezentacjach i usługach dla instytucji edukacyjnych.

http://www.studiuj.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top